Sleeping Tiens

Producent China
ilość w opakowaniu 60 kapsułek
Brand Tiens
W magazynie
€18,33 Chcesz zniżki na ten produkt?
Wpisz telefon, a my powiadomimy Cię o obniżeniu ceny
Ваша просьба принята!

Вы получите уведомление при снижении стоимости товара на указанные Вами контакты
Numer telefonu (SMS)
- Musisz wypełnić
Sprawdzanie...

Kategorie: Tiens

TIENS Sleeping Duo Zdrowy sen przez całą noc dzięki dwufazowej formule zawierającej melatoninę i ekstrakty z ziół.
Przegląd produktu

TIENS Sleeping Duo

Zdrowy sen przez całą noc dzięki dwufazowej formule zawierającej melatoninę i ekstrakty z ziół.

Miliony ludzi na całym świecie cierpią z powodu bezsenności. Światowa Organizacja Zdrowia uznała ją za chorobę współczesności. Dla tych, którzy chcą znaleźć rozwiązanie tego problemu firma TIENS stworzyła innowacyjny preparat ziołowy - TIENS Sleeping Duo - kompozycję dwuwarstwowych tabletek, składającą się z Melatoniny, a także Maczku kalifornijskiego, ziela Pasiflory (ziela Męczennicy), Kozłka lekarskiego (Valeriana officinalis), kwasów GABA, witamin B3 i B6.

SKŁADNIKI AKTYWNE

Wysoka koncentracja aktywnych składników w małej tabletce.

Efekt synergiczny formuły TIENS Sleeping Duo polega na połączeniu tradycyjnych roślin oraz GABA - kwasu gamma-aminomasłowego i witamin B3 i B6, tworzących dwie warstwy (pierwsza o natychmiastowym działaniu i kolejna o przedłużonym).

Natychmiast uwalnianym składnikiem formuły jest Melatonina, substancja wytwarzana przez szyszynkę w mózgu. Reguluje on cykl snu i czuwania, synchronizując wewnętrzny zegar biologiczny organizmu z dniem i nocą i pozwalając mu wiedzieć, czy zasnąć, czy być przebudzony.

GABA, kwas gamma-aminomasłowy, jest głównym neurotransmiterem hamującym ośrodkowy układ nerwowy. Wysyła sygnały do neuronów, aby zmniejszyć ich prędkość lub zatrzymać transmisję. Ten mechanizm działania pomaga regulować komórki nerwowe organizmu. Aktywacja receptorów GABA ma kluczowe znaczenie dla zapoczątkowania i utrzymania snu. Wiek, niezrównoważona dieta, niskie poziomy witaminy D i B6 oraz wysoki poziom stresu i lęku, wywołują niskie poziomy GABA, wpływając na zdolność zasypiania i zmniejszając jakość snu.

Witamina B3 (niacyna) aktywuje receptory GABA, ponieważ sama w sobie nie jest w stanie przekroczyć bariery krew-mózg i przenosi GABA przez barierę, umożliwiając jej dotarcie do mózgu. W konsekwencji witamina B3 przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego i ułatwia redukcję zmęczenia i znużenia.

Witamina B6 jest niezbędna do syntezy GABA, przyczynia się również do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego, a także do zmniejszenia zmęczenia. Poza tym, witamina B6 ułatwia regulację aktywności hormonalnej.

TIENS Sleeping Duo zawiera mieszankę ziół używanych przez tradycyjną medycynę od tysięcy lat: Maczek kalifornijski, Pasiflora (Męczennica), Kozłek lekarski.

Maczek kalifornijski (Eschscholzia californica), znany również jako Pozłotka, był stosowany w medycynie tradycyjnej w wielu różnych krajach. Zawiera duże ilości witaminy C i E, nienasyconych kwasów tłuszczowych, magnezu i soli żelaza. W ziołolecznictwie uznaje się jego łagodne właściwości indukujące sen i uspokajające.

Pasiflora (Passiflorae herba) – Męczennica, rośnie w tropikalnym lesie Ameryki Południowej. Zawiera dużą ilość flawonoidów i alkaloidów. Działa uspokajająco na ośrodkowy układ nerwowy, pomagając w ten sposób zasnąć, zapaść w fizjologiczny sen.

Kozłek lekarski był używany od tysięcy lat jako środek uspokajający w Europie i Azji. Wiele osób na całym świecie używa go, gdy doświadcza bezsenności i lęku - przyczynia się do zdrowego snu. Jego mechanizm pomaga utrzymać normalną jakość snu: jego główny aktywny składnik aktywuje uwalnianie GABA, a wzrost stężenia GABA zmniejsza aktywność ośrodkowego układu nerwowego.

DZIAŁANIE

TIENS Sleeping Duo ma unikatowe działanie składników takich jak Melatonina, kwas GABA, Kozłek lekarski, Pasiflora, Maczek kalifornijski oraz witaminy B3 i B6, mające następujące efekty:

  • redukuje czas potrzebny do zaśnięcia, wywołując w ten sposób efekt snu (Melatonina);
  • przyczynia się do normalnego funkcjonowania układu nerwowego jak również redukuje zmęczenie (witamina B3 i witamina B6);
  • ułatwia regulację aktywności hormonalnej (witamina B6).

Mechanizm działania można podzielić na dwie fazy. W pierwszej fazie z natychmiastowym efektem uwalniana jest Melatonina, która pomaga skrócić czas niezbędny do zaśnięcia. W fazie drugiej o przedłużonym działaniu uwalniana jest synergiczna formuła stworzona przez tradycyjne rośliny, GABA i witaminy:

Kozłek lekarski: pomaga utrzymać naturalny sen;

Pasiflora i Maczek kalifornijski: przyczyniają się do optymalnego odprężenia i polepszają jakość snu;

GABA: główny inhibitor neurotransmitera centralnego układu nerwowego;

Witaminy B3 i B6: przyczyniają się do normalnego funkcjonowania systemu nerwowego.

PRZECIWWSKAZANIA

Suplement nie jest zalecany dla kobiet w ciąży, matek karmiących piersią, dzieci poniżej 12 roku życia oraz osób, które mają alergię na którykolwiek ze składników preparatu.

DAWKOWANIE

1 tabletka wieczorem, pół godziny przed snem.

Cechy produktu
Producent China
ilość w opakowaniu 60 kapsułek
Brand Tiens
Отзывы
Dostawa towarów

Доставка по Украине:

По Украине - заказы отправляем по Новой Почте

Доставка по СНГ и Европе:

Заказы отправляются по 100 % предоплате, сроки доставки 7-14 дней.

При этом все заказы тщательно проверяются и упаковываются!

Metody płatności

Оплата по Украине:

1) Наложенный платеж

при получении на отделении Новой почты (при этом вы оплачиваете доставку в ваш город и обратно)

2) Предоплата на карту Приват Банка

после оформления заказа с Вами свяжется менеджер для уточнения деталей

3) Предоплата заказа любой банковской картой на сайте

Способы оплаты по СНГ и Европе:

Заказы отправляются по 100 % предоплате

1) оплата возможна через Wester Union

2) банковской картой (Visa, MasterCard, Gpay) на сайте, после оформления заказа

При этом все заказы тщательно проверяются и упаковываются!

При заказе свыше 200 EUR - доставка Бесплатно!

Pytania i odpowiedzi dotyczące produktu: Sleeping Tiens