Kangli, Kanli TIENS - izoflavony sojowe

Producent China
ilość w opakowaniu 60 kapsułek
Brand Tiens
W magazynie
€25,33 Chcesz zniżki na ten produkt?
Wpisz telefon, a my powiadomimy Cię o obniżeniu ceny
Ваша просьба принята!

Вы получите уведомление при снижении стоимости товара на указанные Вами контакты
Numer telefonu (SMS)
- Musisz wypełnić
Sprawdzanie...

Kategorie: Tiens

Kangli, Kanli TIENS - izoflavony sojowe Kanli zawiera Izoflawonoidy sojowe zwane też fitohormonami, które normalizują poziom estrogenów wpływając korzystnie na poprawę nastroju szczególne u kobiet w okresie menopauzy. Izoflawonoidy sojowe oraz witamina C i E posiadają silne właściwości przeciwutleniające, wymiatają wolne rodniki, co pozwala na opóźnienie procesu starzenia.
Przegląd produktu

Kangli, Kanli TIENS - izoflavony sojowe

Kanli zawiera Izoflawonoidy sojowe zwane też fitohormonami, które normalizują poziom estrogenów wpływając korzystnie na poprawę nastroju szczególne u kobiet w okresie menopauzy. Izoflawonoidy sojowe oraz witamina C i E posiadają silne właściwości przeciwutleniające, wymiatają wolne rodniki, co pozwala na opóźnienie procesu starzenia.

Już przed naszą erą Chińczycy przygotowywali na bazie soi ogromną ilość leków, uważali soję za symbol dobrobytu i pokoju. U Chinek i Japonek objawy menopauzy nie występują, okres przekwitania zaczyna się w wieku 60-70 lat, ponieważ codziennie spożywają one soję. W organizmie izoflawony sojowe przetwarzane są w fitoestrogen co jest istotne dla kobiet cierpiących na niedobór lub nadmiar estrogenu. Wysoki poziom estrogenów w wieku średnim powoduje rozwój mastopatii guzowatej, raka sutka, mięśniaków, powoduje zaburzenie miesiączek. W okresie przekwitania spada poziom estrogenów, co powoduje nieprzyjemne objawy, szybszy rozwój miażdżycy, osteoporozy, starzenia się itp. Izoflawon sojowy uzupełnia niedobór estrogenu. Jest on naturalny, całkowicie nieszkodliwy, nie powoduje zakrzepicy i zmian złośliwych w piersi jak to robią syntetyczne estrogeny.

Skład

izoflawon sojowy, witamina C, witamina E, celuloza mikrokrystaliczna

Działanie:

dzięki podobnej do estrogenu strukturze molekularnej izoflawon łączy się w tkankach z receptorami zamiast estrogenu, w wyniku czego nadmiar wolnego estrogenu jest intensywniej wydzielany z organizmu i zmniejsza się ryzyko rozwoju mastopatii lub nowotworów, uzupełnia niedobór estrogenu, likwiduje objawy i zapobiega komplikacjom przekwitania, wzmacnia tkankę kostną, zapobiega utracie wapnia z organizmu, normalizuje poziom cholesterolu LDL we krwi, hamuje osadzanie w naczyniach blaszek miażdżycowych, zmniejsza gęstość i krzepliwość krwi, zapobiegając tworzeniu się skrzepów, obniża poziom cukru we krwi, normalizuje pracę wątroby i nerek, stymuluje spermatogenezę (wytwarzania spermy).

Wskazania:

W profilaktyce i wspomagająco przy następujących dolegliwościach: przekwitanie, szczególnie patologiczne klimakterium, stan po usunięciu jajników, dysfunkcja jajników, zaburzenie cyklu miesiączkowego, bolesne miesiączki, bezpłodność o podłożu hormonalnym, opóźnienie dojrzewania płciowego, przerost prostaty, cukrzyca, otyłość, miażdżyca, w celu obniżenia poziomu cholesterolu, osteoporoza (w połączeniu z biowapniem Tianshi), w celu odmłodzenia organizmu. Dawkowanie

Dziewczynki 7-16 lat (w opóźnieniu dojrzewania płciowego) -1 kaps. raz dziennie w ciągu 2-3 miesięcy. Dorośli – 1 kaps. 2 razy dziennie w ciągu 3-6 miesięcy. Najkorzystniej o godz. 7-9 i 21-23.

Ilość w opakowaniu: 60 kapsułek

Cechy produktu
Producent China
ilość w opakowaniu 60 kapsułek
Brand Tiens
Отзывы
Dostawa towarów

Доставка по Украине:

По Украине - заказы отправляем по Новой Почте

Доставка по СНГ и Европе:

Заказы отправляются по 100 % предоплате, сроки доставки 7-14 дней.

При этом все заказы тщательно проверяются и упаковываются!

Metody płatności

Оплата по Украине:

1) Наложенный платеж

при получении на отделении Новой почты (при этом вы оплачиваете доставку в ваш город и обратно)

2) Предоплата на карту Приват Банка

после оформления заказа с Вами свяжется менеджер для уточнения деталей

3) Предоплата заказа любой банковской картой на сайте

Способы оплаты по СНГ и Европе:

Заказы отправляются по 100 % предоплате

1) оплата возможна через Wester Union

2) банковской картой (Visa, MasterCard, Gpay) на сайте, после оформления заказа

При этом все заказы тщательно проверяются и упаковываются!

При заказе свыше 200 EUR - доставка Бесплатно!

Pytania i odpowiedzi dotyczące produktu: Kangli, Kanli TIENS - izoflavony sojowe